Срок размещения вакансии истёк. Также, возможно, она была скрыта или удалена пользователем.

Șef de depozit

Нет опыта работы
Стаж работы
Полный день
График работы
Высшее
Образование
Кишинёв мун.
Регион
Рус, Рум
языки

Şef depozit Responsabilităţi: Asigură gestiunea stocului de marfă în baza documentelor de intrare/ieşire; Asigură mişcarea stocurilor; Răspunde de organizarea logistică eficientă a depozitului; Evidenţa/ controlul asupra tuturor actelor însoţitoare ale mărfurilor ce intră sau ies din gestiune; Organizarea şi administrarea în condiţii optime a spaţiului de depozitare; Organizează, planifică personalul din Depozit, responsabil de graficul de lucru, repartizează eficient sarcinile personalului din Depozit Cerinţele către candidaţi: Studii superioare/ medii speciale Posedarea limbilor română, rusă Cunoştinţe de operare PC (MS Office) Capacitate de evaluare si analiza Persoana motivata, responsabila, capabila de a lua decizii si de a lucra in echipa. Oferim: - Oportunitate de dezvoltare profesională și creștere în carieră - Sistem de remunerare bazat pe performanță și rezultate - Grafic de muncă de 8 ore/zi Candidaţii interesați pot expedia CV-ul la adresa de e-mail ecobuildconstruct@gmail.com sau contacta la nr. de tel. 069909651

pегион Молдова Кишинёв мун. Чокана