Post vacant sa vinuri ialoveni "Jurist"

Peste 5 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Învățământul
Ialoveni
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilitati principale: Asigura consultanta juridica pentru companie Se ocupa cu inregistrarea si patentarea marcilor comerciale Va solutiona probleme juridice aparute in companie din punct de vedere legal Verifica si tine evidenta contractelor Participa la audiente impreuna cu managementul companiei Solutionarea amiabila a litigiilor civile Cerinte de baza: Experienta : minim 3 an in domeniul juridic (experienta in inregistrarea si patentarea marcilor va constitui un avantaj) Studii superioare Cunostinte solide in domeniul jurisprudentei si capacitate de aplicare a acestora in practica Cunoasterea perfecta a limbilor romana si rusa, engleza va constitui un avantaj Utilizare PC (Microsoft Office) si Internet Persoana responsabila Abilitati dezvoltate de negociere, comunicare si rezistenta la stress Cei interesati pot trimite CV-ul la adresa de email: CV-urile primite vor fi analizate, vor fi contactati candidatii care corespund cerintelor.

regiune Moldova Ialoveni