Wordpress developer

750
Salariu, de la
2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii incomplete
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități de bază: - Dezvoltarea de aplicatii web-based interesante; - Dezvoltare de module si functionalitati noi pentru proiectele actuale; - Implicare continuă la nivel de analiză și studiu în scopul dezvoltării proiectelor viitoare; Ne-ar bucura să știm că: - Cunoștințe bune in WordPress - Cunoștințe PHP, MySQL; - Cunoștințe HTML, XHTML, XML, AJAX; - Cunoștințe Javascript, jQuery și CSS; În schimb oferim: - Integrare într-un colectiv tanăr, profesionist; - Mediu de lucru agreabil, condiții excelente, ceai/cafea și fructe gratis. Feel free! - Salariu motivant, perspectivă de creștere în carieră, in funcție de implicare și rezultate; - Program de lucru: full-time job. Vrem oameni pasionați de ceea ce fac și vom fi bucuroși să faci parte din echipa noastră! Ești interesat/ă? Aplică acum și noi în scurt timp revenim cu detalii! Pentru a aplica trimiteti CV-ul dvs. pe email-ul: hr@creativsoft.md Indicati in titlu denumirea postului pentru care aplicati.

regiune Moldova Chișinău mun.