Inginer Electrician

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilităţi: - Mentenanţa echipamentului instalat în reţeaua mobilă; - Executarea lucrărilor de mentenanţă preventivă şi corectivă la echipamentul instalat în reţea; - Soluţionarea problemelor ELE apărute în Reţeaua mobilă. Studii: Studii superioare în domeniul electroenergetic; Experienţă şi cunoştinţe necesare: - Experienţa în domeniu va constitui un avantaj; - Abilităţi de soluţionare / depistare a problemelor; - Operare PC (Excel, Word, Visio, softuri tehnice), desenarea schemelor; - Permis de conducere cat. B Abilităţi speciale: - Onest şi demn de încredere; - Responsabil; - Iniţiativă, organizare; - Persoană serioasă, dinamică cu spirit de echipă; Compania oferă: - Munca interesantă și un colectiv prietenos; - Pachet salarial motivant în dependență de calitățile profesionale ale solicitantului; - Pachet social complet; - Posibilitatea creşterii profesionale; Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul pe adresele stelian.timbalari@ericsson.com şi grigore.sarjan@ericsson.com cu specificarea postului – Inginer Electrician

regiune Moldova Chișinău mun.