Propunem post vacant pentru: Copywriter

1 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Flexibil
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilitatile tale: - Elaborezi conținut publicitar pentru toate materialele de promovare (pliante, bannere, reclame, texte de blog, titluri, subiecte, etc.); - Elaborezi și adaptezi conținut pentru toate canalele de Social Media; - Vei scrie articole pentru blogul companiei; - Sa te asiguri că nu există greșeli de ortografie/gramaticale în textele livrate; - Vei face postări pe rețelele de socializare, stories.; Cerinte fata de candidat: - Studii superioare; - Experienta in domeniu; - Cunoașterea instrumentelor de promovare, regulilor rețelelor sociale, urmărirea și aplicarea instrumentelor noi; - Prezenta portofoliului de lucrari/proiecte la care ai lucrat anterior; - Cunoasterea limbilor: romana, rusa, engleza; - Creativitate, imaginație, pasiune pentru scris și dorință de autoperfecționare; - Persoană sociabilă, activă, orientată spre rezultat; Se ofera: - Sarcini interesante care îți vor oferi posibilitatea de a dezvolta și descoperi potențialul; - Pachet salarial motivant corelat cu experiența ; - Mediu de lucru într-un colectiv prietenos și profesionist; - Posibilitate de a lucra de la distanță; - Oportunități de dezvoltare profesională;

regiune Moldova Chișinău mun. Centru