Brutar

Până la 2 ani
Experiență
Flexibil
Orarul de lucru
Medii de specialitate

Responsabilități-cheie: - Îndeplineşte zilnic normele de muncă cerute. - Îşi menţine locul de muncă în ordine. - Răspunde de curăţirea zilnică a cuptoarelor - Economiseşte resursele material (energia electrică, gaz, apă, materia primă) Cerinte: - Expierienta in domeniul brutăriei reprezinta un avantaj; - Abilitatea de a lucra în echipă; - Cunoașterea tehnologiilor și metodelor de preparare a produselor de patiserie; - Cunoașterea normelor și cerințelor sanitare; - Responsabilitate, disciplină, sirguinta, creativitate, viteză de lucru; Oferim: Salariu competitiv, plătit la timp, și beneficii extrasalariale Regim de lucru în ture Prînz asigurat de către companie Un mediu de lucru eficient, tânăr și dinamic Posibilitatea de creștere și instruire profesională. Persoanelei interesate rugăm să ne contacteze la numărul de telefon 076700148 sau să ne expedieze CV-ul cu indicarea functiei la adresa de e-mail: liliana.adam@panilino.md , sau sa ne viziteze pe adresa: m. Chișinău, str. Uzinelor 17/2

regiune Moldova Chișinău mun.