Merchandaiser Casa Curată

8 000 MDL
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rus, Rom

Descrierea postului: Efectuarea vizitelor programate la punctele de vinzare cu amănuntul; Aranjarea produselor pe raft conform planogramelor și standardelor companiei, mercendaising; Aranjarea etichetelor de preț la raft pentru fiecare produs în parte. Cerinte: Experienta într-un post similar constituie avantaj; Abilitatea de a planifica și organiza procesul de lucru; Abilități de comunicare; Cunoașterea limbilor română și rusa; Disponibilitate pentru munca de teren, flexibilitate. Oferim: Training-uri de dezvoltare profesională din contul companiei; Oportunități de dezvoltare in carieră; Pachet social deplin; Graficul de luni pina vineri, de la 09.00 pina la 18.00; Salariul 8000 lei + cheltuieli de transport. Trimiteti CV pe adresa e-mail: hr@vionimpex.md cu indicarea postului pentru care se pretinde sau sunați-ne la numarul: 022-025-043, 078888610. Sediul companiei: or. Chișinău, str. Industrială, 59/1 Vă asteptăm cu drag în echipa noastră!

regiune Moldova Chișinău mun.