Specialist Marketing

Până la 2 ani
Experiență
Flexibil
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități de bază: - Planificarea și implementarea proiectelor de publicitate; - Promovarea produselor și serviciilor în mediul online; - Menținerea conturilor pe rețele de socializare: Facebook, Instagram; - Evaluarea eficienței proiectelor lansate; Cerințe faţă de candidat: - Cunoașterea limbilor română și rusă; - Studii în domeniul Marketing-ului, va fi un avantaj; - Experiență în SMM nu mai puțin de 1 an; - Cunoștințe în gestionarea platformelor sociale; - Cunoașterea unui redactor grafic (spre ex. Photoshop); Compania oferă: - Mediu de lucru liniștit și comod; - Colectiv tânăr și agreabil; - Salariu competitiv; - Grafic de lucru: 8 ore/zi, Luni-Vineri. Așteptăm CV-urile Dvs. la adresa de email veaceslav-postica@mail.ru.

regiune Moldova Chișinău mun.

iGreen Computers

Reparația și comercializarea tehnicii de oficiu