Șofer expeditor (Chișinău)

До 2-х лет
Стаж работы
Полный день
График работы
Среднее
Образование
Кишинёв мун.
Регион
Рум
языки

Responsabilităţi: -Verificarea mărfii şi documentelor pentru livrare; -Executarea livrărilor în termen; -Predarea facturilor conform raportului de livrare; -Păstrarea camionului conform cerinţelor de întreţinere. Cerințe: - studii liceale / medii; - cunoaşterea orașului Chișinău; - experienţă de conducere a automobiliului min. 3 ani; - asimilarea cu uşurinţă a informaţiei despre RUTE; CLIENŢI; PRODUS; - atitudine pozitivă faţă de client şi tratarea lor cu respect; - permis categoria B. Ce îți oferim: - carieră într-o companie în expansiune continuă; - pachet salarial atractiv; - mediu de lucru dinamic. Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul și scrisoarea de intenții, cu specificarea funcției pentru care aplici, sau contactează-ne la 060 200 961 și noi avem grijă să îți oferim  detaliile.         Te așteptăm în echipa Rogob!

pегион Молдова Кишинёв мун. Ботаника

Departamentul resurse umane