Reprezentant medical -Manager vânzări

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Descrierea postului: - Vizite, prezentarea produselor la institutii medicale, - Realizează cantități de vânzări și încasări intr-un program specific; - Menține și dezvoltă relația cu Beneficiarii la moment și obtinuti ; - Verifică stocul de produse existente în depozit; - Recomandă completarea stocului și aprovizionarea cu produse; - vine cu informatii de marire a vanzarilor. Cerinte: - Experientă în vanzări - Cunoștinte operare PC – nivel mediu; - Permis conducere categoria B; - Bune abilități de comunicare, prezentare, negociere și convingere; - Abilități de planificare, organizare - Orientare către rezultate - Capacitate de comunicare bună - Onestitate, seriozitate, perseverență și capacitate mare de muncă, - Studii medicale. Motivare: pachet social inclus; - salariul si comision din vânzări; - acces la traininguri și școlarizări organizate în cadrul companiei; - Program de lucru deplin: 8 ore/zi Luni-Vineri; - Lucrul într-un colectiv tânăr şi prietenos; Program de lucru deplin: 8 ore/zi Luni-Vineri; Lucrul într-un colectiv tânăr şi prietenos; Pentru participarea la convorbire, Vă rugăm expediați CV-ul, la adresa de e-mail: belnisoffice@gmail.com

regiune Moldova Chișinău mun.

BELNIS

BELNIS

DOMENIUL DE CATIVITATE DIN 2001 ESTE: SANATATE PUBLICA PRIN ACTIVITATI, SERVICII PEST CONTROL Suntem licentiati, acriditati, activam in baza standardelor ISO...