Manager vânzări

До 2-х лет
Стаж работы
Полный день
График работы
Высшее
Образование
Кишинёв мун.
Регион
Рус, Рум, Анг
языки

Responsabilități: - Dezvoltarea și menținerea bazei de date; - Crearea ofertelor pentru clienți; - Supervizarea procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor; - Introducerea datelor în sistemul de monitorizare pus la dispoziție; Cerințe: - Să fii orientat către client, să fii atent la detalii; - Experiență în vânzări - Să ai abilitatea de a negocia și de a convinge; - Cunoașterea limbilor română și rusă; - Cunoștințe de operare PC și Microsoft Office; - Experiență în vânzarea materialelor de construcție constituie un avantaj; - Cunoștințe de utilizare CRM și Google Drive; - Deținerea permisului de conducere categoria B. Oferim: - Venituri motivante, peste media în domeniu (salariu fix + comision din vânzări) - Resurse necesare pentru un lucru de performanta - Mediu de lucru profesionist, colectiv tânăr si prietenos; Pentru mai multe detalii, nu ezita să ne contactezi! Trimite acum CV-ul la adresa de e-mail: marketing@roofart.eu cu mențiunea Manager vânzări. Doar candidații selectați în baza CV-ului vor fi contactați pentru interviu.

pегион Молдова Кишинёв мун. Ботаника

RoofArt

RoofArt

Fondat în 2001, grupul RoofArt a reușit să se extindă în Europa, devenind unul din liderii în producția sistemelor de preluare a apelor pluviale.