Angajăm Economist / Экономист

7 000 MDL
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - analiza economico-financiară a întreprinderii; - elaborarea planurilor financiare si a bugetului companiei; - elaborarea diverselor rapoarte referitor la activitatea companiei; - lucrul cu documentele primare contabile. Cerințe: - studii superioare sau medii; - se acceptă fără experiență; - experiență într-o funcție similara; - cunoașterea limbilor: româna, rusa; - cunoasterea PC, 1C versiunea 8, Excel; - responsabilitate, onestitate. Condițiile de muncă: - progamul de lucru: de luni pana vineri de la 08.00-17.00 sâmbata duminica libere; - oficiu confortabil și colectiv prietenos; - întreg pachetul social. SRL Moldcablu нанимает Экономиста-бухгалтера с официальным трудоустройством и полным соц.пакетом, и предоставляет достойную заработную плату с дополнительными премиями в зависимости от личных результатов. Обязанности: - финансовый анализ деятельности предприятия; - составление бюджетов и финансовых планов компании; - составление различных отчетов о деятельности компании; - работа с первичными бухгалтерскими документами. Требования: - высшее образование или среднее; - опыт в аналогичной должности; - знания языков: румынский, русский; - уверенный пользователь ПК и 1С 8 версия, Excel; - порядочность, ответственность.

regiune Moldova Chișinău mun.