Manager vînzări nutrețuri (reg. Nord)

До 2-х лет
Стаж работы
Полный день
График работы
Высшее
Образование
Молдова
Страна
Рус, Рум
языки

Responsabilități: - identificarea clienților și promovarea vînzărilor produselor companiei; - îndeplinirea planului de vînzări; - încheierea contractelor, negocieri cu clienții; - asigurarea încasării la timp a plății pentru produsele comercializate; - colectarea și prelucrarea cererilor primite de la clienți; - analiza situației existente pe piață (studierea cererii pentru produsele companiei, prețurilor la concurenți, perspectivelor dezvoltării pieței de desfacere); - controlul respectării obligațiilor contractuale. Cerințe față de candidați: - studii superioare; - experiență de cel puțin 2 ani într-o poziție similară; - fluență în limbile rusă și română; - cunoștințe avansate de operare PC; - deținerea permisului de conducere categoria B; - deținerea unui automobil personal este obligatorie. Condiții de lucru: - angajare oficială în cîmpul muncii; - program de lucru full time; - pachet social integral; - salariul va fi stabilit în urma interviului de angajare.

pегион Молдова Бельцы мун.