Срок размещения вакансии истёк. Также, возможно, она была скрыта или удалена пользователем.

Agent de vinzari

Нет опыта работы
Стаж работы
Полный день
График работы
Неполное высшее
Образование
Молдова
Страна
Рус, Рум
языки

Responsabilități: Verifică prezența și stocurile de produse în locațiile partenere din HoReCa Verifică amplasarea conform contractelor/planogramelor a produselor companiei în locațiiile partenere din HoReCa Efectuează invenatrieri periodice a materialelor, POSM etc Urmărește dinamica vânzărilor Mentinerea relatiilor cu clientii existenti si marirea numarului acestora Cerințe: Abilități de comunicare bine dezvoltate Posedarea limbilor română și rusă Responsabilitate, dedicație și pasiune Permis de conducere Studii medii - superioare Noi oferim: Posibilități de instruire și dezvoltare profesională Mediu de lucru dinamic și interesant Motivare competitivă ( de la 8000 MDL Net ) Dacă te regăsești în descrierea de mai sus nu ezita si apeleaza!!!

pегион Молдова Кишинёв мун.