Director pe Marketing

50 000 MDL
Salariu, de la
2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilitati de baza: - Promovarea imaginii companiei; - Elaborarea programelor și strategiei de promovare a companiei; - Gestionarea publicității pe toate suporturile de comunicare, elaborarea planurilor de promovare online și realizarea lor; - Monitorizarea și analiza pieței și concurenței; - Analiza ofertelor concurenților și efectuarea studiului comparativ a ofertelor acestora. Cerinte fata de candidat: - Studii superioare; - Experiența de muncă într-un post similar; - Creativitate, dinamism, capacitatea de a genera idei noi; - Abilități de comunicare, exprimarea logică, coerentă și corectă a gândurilor; - Abilități de convingere, organizare și planificare; - Responsabilitate, perseverență, flexibilitate; - Capacități de a lucra în echipă și individual; - Cunoașterea limbii române, limbii ruse; Oferta companiei: - Angajare oficială în câmpul muncii; - Salariul - de la 50000 lei: - Pachet social complet; - Un mediu de lucru activ; - Program de lucru: L– V, de la 08:30-17:30 ;(prinz gratuit) - Conditii moderne de lucru Candidatii care corespund cerintelor, sunt rugati sa expedieze CV-ul cu poza la e-mail: hr.angrousi@gmail.com Pentru mai multe detalii, apeleaza-ne: 069632999 Adresa: str.Uzinelor 11 W, Bunescu Plus SRL Doar persoanele selectate vor fi contactate si invitate la interviu.

regiune Moldova Chișinău mun.