Срок размещения вакансии истёк. Также, возможно, она была скрыта или удалена пользователем.

Inginer reparatii cazane pe gaz!

8 000 MDL
Зарплата, от
До 2-х лет
Стаж работы
Полный день
График работы
Без образования
Образование
Кишинёв мун.
Регион
Рус, Рум
языки

Responsabilităţi: Diagnosticarea, reglarea, reparație și deservire tehnică cazanelor pe gaz/motorină și echipamentelor termo (Viessmann, Buderus, De Dietrich, Wolf, Vaillant, Protherm, Beretta, Ferroli, Thermona, ACV, Ariston,Chaffoteaux, Airfel s.a.); Efectuarea lucrărilor de punere în funcțiune a utilajelor; Lucrări de reparație a cazanelor, a automatizărilor; Reglarea arzătoarelor pe gaz/motorină/mixte după parametri de ardere; Cunoștințe în alegerea pieselor de schimb, precum și în interpretarea proiectelor și desenelor tehnice; Pregătirea documentației necesare: acte de predare-primire, de constatate, cereri pentru piese de schimb necesare; Evidența lucrărilor îndeplinite; Consultarea clienților pe întrebări tehnice; Cerințe: Abilități de gândire tehnică; Capacitatea de diagnosticare și remediere a problemelor în cazane și alte echipamente termo; Cunoașterea cazanelor de uz casnic și industriale; Cunoașterea bazelor termomecanicii, hidraulice și schemelor principiale a cazangeriilor; Capacitatea de a lucra cu documentația tehnică și schemele electrice; Deprinderi de a lucra cu multimetru și analizor de gaze arse; Atingerea rezultatului final și dorință de lucra în afară orelor de lucru; Atutudine responsabilă față de lucru, clienți și colegi, precum și dorință de a învață lucruri noi; Permis de conducere cât. "B"; Noi oferim: Lucru într-un colectiv de profesioniști, într-o companie stabilă, lider în domeniu; Inginer service cîștiga nu mai puțin de 8 000 lei pe luna; Angajare oficială, pachet social complet, asigurare medicală; Se achită combustibilul și amortizarea autoturismului (în cazul cînd se folosește de transport propriu); Instrumente de lucru și aparate de măsurare; Salopete de firmă; Școlarizare la sediile producătorilor din străinătate și Moldova; Posibilități de dezvoltare personală și profesională Birou confortabil în centrul Chișinăului; Program de lucru: 6 zile pe săptămină; Telefonie mobilă corporativă; Atmosferă prietenoasă și respect reciproc. În companie se promovează relația pe termen lung.

pегион Молдова Кишинёв мун.