Secretar(a) Medical(a)

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Medii

Responsabilităţi: Completarea documentaţiei cu referire la datele pacienţilor Asistarea medicului în procesul examinării pacienților, introducerea datelor prezentate de către medic în fișa pacientului. Cerinţe: Studii medii sau superioare Cunoaşterea limbilor română, rusă Cunoaşterea calculatorului (Microsoft Office) Persoana responsabilă, organizata, sociabila, orientata către client, cu bune abilităţi de comunicare şi o buna prezenta de spirit Viteză înaltă de lucru Beneficii Oferite: Posibilitate de a construi o cariera pe termen lung într-o companie cu capital străin, care lucrează la standardele internaționale Șansa de a oferi, alături de noi, servicii medicale la standarde internaționale Acces la programe personalizate de training (medical) Dotări tehnice, echipament modern şi îndestulare cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ Alimentație, uniforma şi încălțăminte de lucru din contul instituției Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. si familie CV-urile se recepţionează la e-mail: resurse.umane@medpark.md (vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi). Mulţumim tuturor persoanelor interesate, doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu. E-mail: resurse.umane@medpark.md

regiune Moldova Chișinău mun.

Medpark

Medpark

Spitalul Internaţional Medpark este primul şi cel mai mare spital multidisciplinar privat din ţară. Conceput ca un centru de excelenţă, Medpark dispune de săli de operaţie şi rezerve de spitalizare ultradotate, maternitate, laborator propriu de analize.