Specialist în instrumente electrice

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii incomplete
Regiune
Eng

Responsabilități: - Analiza pieței; - Analiza produselor ( mărci ca: Makita, Bosch, Metabo, Hitachi, Dewalt etc. ); - Consultarea departamentului achiziții/vânzări; Cerințe: - Experiență în achiziții/vânzări de Instrumente Electrice; - Avantaj deosebit: cunoașterea practică a Instrumentelor Electrice; - Limba Engleză - (mediu); - Abilități de operare PC; - Open Office - Tabele electronice de calcul (Excel, other Spreadsheets); - Atenție la detalii; - Disciplinat, Punctual, Responsabil; - Persoană ordonată, dinamică, dornică de muncă și dezvoltare. Beneficii Oferite: - Salariu competitiv; - Program de muncă de la 09.00 până la 18.00, zile de odihnă: Sâm și Dum; - Prânzuri achitate, cafea, ceai și gustări sănătoase; - Dezvoltare personală și profesională; - Oficiu situat în centrul Chișinăului ( Business Centru SkyTower); - O echipă puternică de profesioniști. Asteptăm CV-ul tău la cv-jl@grafit.md.

regiune Moldova Chișinău mun.