Manager IT

2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilităţi: - Instalare, configurarea și întreținerea calculatoarelor, printerilor și proiectoarelor; - Administrarea rețelei de internet, serverului; - Întreținerea saitului, încarcarea documentelor pe sait; - Suport la evenimentele școlii (instalarea și gestionarea echipamentului tehnic); - Suport la completarea registrelor electronice și sistemelor de evidența elevilor. Cerinţe candidat: - Cunoaşterea fluentă a limbilor engleză, română şi rusă;, - Experiența într-o poziție similară va constitui un avantaj; - Nivel înalt de autoorganizare, responsabilitate şi rigurozitate în exercitarea atribuţiilor de serviciu; - Competențe impecabile de comunicare verbală și scrisă. Beneficii Oferite: Condiții de muncă motivante; Regim de lucru luni-vineri, de la 08.00-17.00; Pachet social complet; Alimentație din contul instituției. Vă rugăm să expediați CV-ul pe adresa electronică scoalainter@gmail.com.

regiune Moldova Chișinău mun. Botanica