Programator

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Eng

Responsabilități: - Automatizarea procesării de date; - Dezvoltarea aplicaţiilor pentru necesităţile de business; - Modificarea aplicaţiilor existente; - Dezvoltarea funcţionalităţilor suplimentare la aplicaţiile existente; - Dezvoltarea interfeţelor pentru module/sisteme informatice bancare; - Modificarea interfeţelor existente în funcţie de cerinţele de business; - Înlăturarea deficienţelor din aplicaţiile existente; - Acordarea de suport utilizatorilor de aplicaţii. Cerințe față de candidat: - Studii superioare în domeniul IT; - Cunoaşterea la nivel înalt a fundamentelor de baze de date relaţionale (Oracle, MS SQL Server); - Cunoaşterea avansată PL/SQL (experienţă de lucru cu PL/SQL cel puţin de 2 ani); - Cunoaşterea tehnologiilor C#, ASP.NET, .NET Frameworks. Beneficii: -Salariu competitiv si tichete de masa -Formări si teambuilding-uri -Echipă dinamică si profesionistă -Diversitate in activităţi, lipsa rutinei -Oportunităţi de dezvoltare profesională, perspective de creştere

regiune Moldova Chișinău mun.

BC Eximbank SA

Fondata in anul 1994 Banca Comerciala “EXIMBANK” S.A., reprezinta o banca comerciala universala, oferind servicii de calitate atat pentru segmentul corporativ, care activeaza in toate ramurile economiei nationale pe intreg teritoriul tarii, cat si pentru segmentul retail.