Operator Ghișeu

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Superioare

Responsabilităţi: - gestionarea conturilor bancare; - efectuarea încasărilor şi plăţilor în numerar; - efectuarea operaţiunilor de schimb valutar; - efectuarea transferurilor băneşti international; - deservirea conturilor de deposit; - verificarea rapoartelor privind tranzacţiile zilnice efectuate. Cerinţe: - studii superioare în domeniul economic; - cunoaşterea avansată a limbii române şi ruse, medie a limbii engleze sau italiană; - experienţa în relaţia cu clienţii sau într-o funcţie analogică va constitui un avantaj; - cunoştinţe de utilizator în aplicaţiile MS Office, Excel; - abilităţi de comunicare, orientare spre client şi rezultat; - atenţie la detalii; - asumarea responsabilităţilor; - echilibru emoţional şi rezistenţă la sarcini repetitive. Compania oferă: - salariu competitiv, care creste in functie de performanta si experienta - oferirea ticketelor de masa - afli insight-uri din piata, trenduri si ultimele noutati din domeniu - participi la workshop-uri, training-uri si evenimente din industrie - posibilitati de crestere si dezvoltare profesionala

regiune Moldova Chișinău mun.

BC Eximbank SA

Fondata in anul 1994 Banca Comerciala “EXIMBANK” S.A., reprezinta o banca comerciala universala, oferind servicii de calitate atat pentru segmentul corporativ, care activeaza in toate ramurile economiei nationale pe intreg teritoriul tarii, cat si pentru segmentul retail.