Oferta este expirată, ștearsă sau ascunsă de către utilizator.

Срочно требуется кладовщик в Сынжеру! Avem nevoie urgent de depozitar la Singera!

2-3 ani
Experiență
Full time
Orarul de lucru
Medii
Învățământul
Chișinău mun.
Regiune
Rus, Rom
limba

Должностные обязанности: - Администрирование складских процессов ( прием/отгрузка товара, инвентаризации и тд). - Управление персоналом Место работы: мун. Кишинев, г. Сынжера Стандартные часы работы: 09:00-18:00. Возможны дополнительные часы работы. *Работа на складе строится по принципу адресного хранения. Работа по складским сканерам. Требования: - Аккуратность - Дисциплина - Ответственность - Опыт работы не менее 2-ух лет Гарантируем: - Стабильную работу - Легальное трудоустройство - Зарплату вовремя + премии - Транспорт до Сынжеры и обратно с Ботаники Если Вы любите порядок, способны эффективно работать сами и организовывать работу других – тогда мы ждем Ваше CV. Предварительный отбор осуществляется на основании CV. Obligațiunile de serviciu: - Administrarea proceselor logistice din depozit(recepționarea/eliberarea mărfii, inventarierea ș.a.). - Lucru cu personalul din depozit Locul de lucru: mun. Chișinău, or. Singera Orele de lucru standard 9:00-18:00. Sunt posibile ore de lucru suplimentare. *Lucrul în depozit este organizat dupa principiul amplasării pe adrese. În lucru se folosește scanerul de depozit. Cerințe: - Acuratețe - Disciplină - Responsabilitate - Experiență de muncă - minim 2 ani Garantăm: - Lucru stabil - Angajare oficială - Salariu atractiv, la timp+premii - Transport tur-retur spre Singera de la Botanica Dacă vă place ordinea, sunteți capabili să munciți eficient și să organizați munca altora – așteptăm CV-ul Dvs. Selectarea prealabilă va avea loc în baza CV

regiune Moldova Chișinău mun. Botanica

Cheton Grup SRL

Компания Cheton Grup была создана 20 февраля 1997 года. Изначально компания занималась импортом и розливом растворителей в потребительскую тару. В последствии, было создано собственное производство растворителей, а затем и самого широкого спектра других лакокрасочных материалов.