Hamal Depozit Darwin

6 000 MDL
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rus, Rom

RESPONSABILITĂȚILE POSTULUI: - Acordă suport în activitatea de recepție, depozitare; - Participă activ la toate operațiunile din depozit; - Impreună cu colegii asigură curățenia și ordinea în depozit. CANDITATUL IDEAL: - Studii medii; - Experiența este binevenită; - Personalitate energică, gîndire pozitivă, amabilitate, spirit de organizare; - Integrare și lucru în echipă; - Flexibilitate, entuziasm și spirit de inițiativă; BENEFICII: - Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă profesionistă; - Pachet salarial și de beneficii, în acord cu politicile și obiectivele companiei; - Posibilitatea de a lucra în cadrul unui colectiv tînăr și dinamic. Expediați CV-urile dvs. la adresa de e-mail: rabota@darwin.md sau telefonați la nr. de tel: 062104445. Fii parte din echipa Darwin! De ce Darwin?: https://darwin.md/talente

regiune Moldova Chișinău mun.

Darwin

Darwin

Ne-am lansat în Republica Moldova în Martie 2013, ca să revoluționăm piața de produse electronice. Am ocupat o poziție de lider și de atunci piața s-a schimbat radical. Retail-ul a devenit colorat, stilat, neobișnuit și emoționant!