Manager vînzări pe clienți VIP

12 000 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - promovarea produsului; - dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții noi și cei existenți; - organizarea și desfășurarea întîlnirilor și prezentărilor; - planificarea activității și întocmirea dărilor de seamă; - elaborarea contractelor și a documentelor comerciale; Cerințe: - experienta de munca in functii similare constitue un avantaj; - cunoștințe de operare pe calculator; - cunoașterea limbilor română și rusă; - perseverență în atingerea scopurilor propuse; - dinamism, onestitate; - obligatoriu automobil personal. Beneficii: - salariu de la 12000; - program de lucru fix (5 zile lucrătoare pe săptămînă), astfel încît veți putea petrece mai mult timp cu familia; - pachet social integral, care vă oferă siguranța zilei de mîine; - o echipă tănără și unită alături de care munca va deveni o adevărată plăcere. Suntem BOIAR GRUP – compania specializată pe distribuția produselor alimentare și băuturilor alcoolice. Aplică CV chiar acum! Mîine ar putea fi deja prea tîrziu. Telefon: 079775565 (Galina). e-mail: boiar.hr@gmail.com

regiune Moldova Chișinău mun. Râșcani