Diriginte de șantier

15 000 MDL
Salariu, de la
3-5 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - ținerea evidenței lucrărilor executate, elaborarea documentației tehnice; - organizarea șantierelor de construcții si conducerea echipelor de muncitori; - asigurarea respectării termenelor și calității lucrărilor de construcții; Cerințe: - Experienta in munca de la 5 ani; - Studii superioare ; - Prezența certificatului care confirmă specializarea; - Cunoașterea documentației tehnice și de reglementare; - Abilitatea de a lucra cu documentația de proiect; - Abilitatea de a lucra la calculator; - Cunoaşterea limbii române (la nivel de comunicare): - Cunoaşterea limbii ruse (la nivel de comunicare): - Permis de conducere. - Responsabil, punctual, dinamic. Trimiteti CV-urile dvs. la adresa: boiar.hr@gmail.com tel: 079775565 D-na Galina

regiune Moldova Chișinău mun. Durlești