Inginer sisteme de alimentare cu căldură și gaze, ventilare (încălzire, climatizare, ventilare)

2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilitățile postului: - studierea obiectivelor pînă la începerea lucrărilor de proiectare; - elaborarea documentației de proiect, de lucru și de execuție pentru sistemele de încălzire, ventilare, climatizare, rețele termice, instalații de alimentare cu gaze; - efectuarea calculelor termotehnice, hidraulice și aerodinamice; - întocmirea specificațiilor, evidențelor volumului de lucrări în vederea elaborării devizelor de cheltuieli; - relaționare cu clienții și cu personalul departamentului tehnic. Cerințe: - studii superioare; - experiență în proiectarea cazangeriilor ar fi binevenită; - aptitudini în utilizarea programului Autocad; - cunoștințe în operarea suitei de programe MS Office (Word, Excel); - cunoașterea legislației și actelor normative în domeniu constituie un avantaj; - capacitatea de a argumenta soluțiile tehnice adoptate și a le confirma prin calcule; - dorința și abilitatea de a învăța. Oferim: - pachet social standard și un birou confortabil în centrul capitalei - avansare in cariera` - colectiv profesionist si prietenos Va rog expediati CV pe adresa de e-mail: cv@lerai.md

regiune Moldova Chișinău mun.