Срок размещения вакансии истёк. Также, возможно, она была скрыта или удалена пользователем.

Customer Care

Нет опыта работы
Стаж работы
Полный день
График работы
Высшее
Образование
Кишинёв мун.
Регион
Рус, Рум
языки

Responsabilități: - Desfăşurarea activităţilor de suport în relaţiile cu clienţii companiei; - Gestionarea apelurilor telefonice, e-mail-urilor, corespondenţei; reclamaţiilor, sugestiilor şi solicitărilor din partea clienţilor; - Gestionarea dosarelor clienţilor; - Desfăşurarea activităţii de monitorizare a clienţilor: evidenţa contractelor, facturilor, altor documente; - Întocmirea lunară a rapoartelor privind activitatea desfăşurată; - Monitorizarea fluxului de informatie între client și companie; - Sustinerea prezentarilor pentru clienți; - Coordonarea necesităților clienților în interiorul companiei. Cerinţe față de candidat: - Studii superioare: marketing, drept, economie, relații internaționale; - Capacitatea de lucru în echipă, gindire analitica, rezistenta la stres; - Promptitudine in actiuni, planificare și monitorizare a propriei activitati; - Abilitati bune de negociere, comunicare si prezentare a datelor; - Cunoasterea PC: aplicatii Microsoft Office, Internet; - Cunoasterea limbilor: de stat, rusă - fluent; Condiții oferite: - Salariu competitiv; - Întreg pachetul social; - Creștere pe plan personal si profesional; - Lucrul intr-un colectiv tînăr, dinamic.

pегион Молдова Кишинёв мун. Буюканы

PfB Collection SRL

Компания по взысканию долгов, работающая на рынке Молдовы с 2009 года