Consultant în departamentul informațional

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Medii incomplete

Responsabilități: - Căutarea informațiilor specifice (imagini, fișiere pdf, etc.) pe internet precum și salvarea acestora în baza de date. - Gestionarea informațiilor existente (actualizarea și completarea acestora). - Asimilarea informației noi despre mașinile de oficiu (printere, faxuri) precum și consumabilele folosite de acestea. Cerințe: - Limba Engleză - (scris/vorbit). - Abilități de operare PC avansat: Web Browser. Open Office - Tabele elecronice de calcul (Excel, other Spreadsheets). Google Docs. - Mereu atenție la detalii. - Disciplinat, Punctual, Responsabil. - Persoană ordonată şi dinamică. Beneficii Oferite: - Salariu atractiv. - Condiţii excelente de lucru. - Posibilitatea de a crește în plan profesional. Vă rugăm sa expediați CV pe adresa de email: cv-jl@grafit.md

regiune Moldova Chișinău mun.