Lucrator la depozit/Hamal - Работник склада

11 000 MDL
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rus, Rom

Atribuții: - încărcarea/discărcarea produselor la depozit Cerințe: - punctualitate, responsabilitate, atenție Condiții de lucru: - angajare oficială în cîmpul muncii; - condiții bune de lucru - program de lucru: 09:00-18:00 6/1 (sambata zi scurta pana la masa) - salariu de la 11000 lei - depozitul se afla in raionul Ciocana str. Mihail Sadoveanu, 42/7 Функции: - погрузка/разгрузка товара Требования: - пунктуальность, ответственность, внимательность Условия работы: - официальное трудоустройство - постоянное профессиональное обучение - 09:00-18:00, 6/1 (суббота короткий день до обеда) - заработная плата от 11000 леев - склад находится в районе Чокана Telefon: 061161550 Persoana de contact: Irina E-mail: hr@crafti.md crafti4job@gmail.com

regiune Moldova Chișinău mun. Ciocana