Срок размещения вакансии истёк. Также, возможно, она была скрыта или удалена пользователем.

Manager de dezvoltare al proiectului

2-3 года
Стаж работы
Полный день
График работы
Высшее
Образование
Молдова
Страна
Рус, Рум
языки

Responsabilități: - dezvoltarea și promovarea proiectului online&offline; - implementarea, monitorizarea și controlul activităților pentru realizarea obiectivelor proiectului; - dezvoltarea relațiilor de parteneriat cu companii din sfera financiară; - inițierea și menținerea tratativelor cu partenerii proiectului. Cerințe: - cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă; - studii în domeniul economic/financiar; - experiență în domeniul de creditare minimum 3 ani; - înțelegerea modului de promovare a proiectului; - abilități de comunicare în afaceri. Vă oferim: - program de lucru: Luni – Vineri, de la 9:00 la 18:00; - locația oficiului: Calea Orheiului 28/1 (sectorul Rișcani); - angajare oficială, pachet social complet; - oficiu modern cu maimuțe adorabile și device-uri cu măr mușcat; - bonusuri: PS4, biliard, fotoliu masaj, 50% reducere la abonamente sportive și participarea gratuită la evenimentele sportive ale companiei :) Dacă ești pasionat de cifre și știi cum să dezvolți un proiect, atunci expediază CV-ul la jobs@simpals.md cu tematica "PM".

pегион Молдова Кишинёв мун. Рышкановка

Simpals

Simpals

Simpals — это крупнейшая доска объявлений, детальная карта Молдовы, замечательные мультфильмы, свежие новости, эффективная реклама, отечественный видеохостинг, топовые форумы и спортивные ивенты. У нас крутая команда, нестандартные проекты и взрывная атмосфера.