Manager vînzări / Менеджер по работе с клиентами

2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilități: - vînzarea și promovarea produselor companiei; - efectuarea schitei de proiectare a comenzilor; - efectuarea calculelor comenzilor; - perfectarea documentară a cererilor și comenzilor; - monitorizarea achitărilor și a creanțelor. Cerințe: - studii superioare în domeniul tehnic/vînzări; - cunoașterea limbii române și ruse, engleza va constitui un avantaj; - experienţă în vînzări - minim 1 an; - bune cunoștințe de operare PC; - bune abilități de comunicare, negociere și gestionare a situațiilor. Oferim: - telefonie mobilă; - salariu motivant (fix + % din vînzări); - pachet social. Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: hr.gardurimd@mail.ru Adresa : m. Chișinău, str. Uzinelor, 17

regiune Moldova Chișinău mun. Ciocana