Specialist Resurse Umane - Recruiter

2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilități: - Organizarea şi coordonarea procesului de recrutare şi selecţie de personal; - Verificarea şi raportarea lunară către departamentul contabilitate a informaţiei cu privire la salarizarea angajaţilor; - Asistarea Managerului Resurse Umane în diverse activități: planificarea şi organizarea instruirii personalului; coordonarea procesului de adaptare şi integrare a noilor angajaţi; activitati de stimulare a angajatilor, evaluarea performanței, etc. - Contribuirea la formarea unui climat social – psihologic pozitiv în colectiv; - Perfectarea procedurilor privind relaţiile de munca (angajare, încetare a contractului individual de munca, de sancţionare, premiere, modificare a condiţiilor contractuale, etc.) în conformitate cu solicitarile parvenite la zi. Cerințe: - Studii superioare - Experiență de muncă în resurse umane de min. 2 ani - Dorință de a contribui la succesul companiei și de a fi util/ă colegilor - Abilități de prioritizare a sarcinilor, initiativă şi capacitate de a lucra independent - Viteză înaltă de muncă și de asimilare a informației - Atenție la detalii - Grad înalt de responsabilitate şi confidenţialitate; - Cunoașterea limbii române, ruse şi engleze; - Cunoaşterea aplicațiilor Microsoft Office (în special Excel). Beneficii: - Condiții confortabile de muncă - Lucrul într-o echipă de oameni pasionați de ceea ce fac și cu nivel înalt de profesionalism. - Salariu motivant - Alimentație gratuită și reduceri la serviciile medicale pentru toată familia. Dacă vă regăsiţi în descrierea de mai sus puteţi înainta CV e-mail: resurse.umane@medpark.md (vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi). Doar persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.

regiune Moldova Chișinău mun. Râșcani

Medpark

Medpark

Spitalul Internaţional Medpark este primul şi cel mai mare spital multidisciplinar privat din ţară. Conceput ca un centru de excelenţă, Medpark dispune de săli de operaţie şi rezerve de spitalizare ultradotate, maternitate, laborator propriu de analize.