Germania- oferte de muncă pe 2,3 și 6 luni.

1 200
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Fără studii
Învățământul
Germania
Țară
Rus, Rom

Descrierea jobului: Birja.md angajează muncitori calificați și necalificați în GERMANIA. Avem posturi vacante în: -în producția alimentelor (ambalarea carnii, pestelui etc) -în sere cu bulbi de flori -la plantat bulbi de flori -în depozite (haine,bijuterii,birotică,încălțăminte,electrocasnice,cauciucuri) -în uzine (de producere piese auto,de beton) -în construcții (zidar,betonist,fierar,tencuitor) -sudori/mecanici. Oferim: -salariul per oră de la 9,50 euro brut -asigurare medicală -cazare conform standardelor europene -ore per săptămână: 40-45 ore -plata lunară. Nu percepem comisioane sau taxe de dosar. Dacă sunteți interesați să obtineți un job vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon :067179101

regiune Moldova Chișinău mun.

birja.md

birja.md

Birja.md oferă servicii de mediere personal calificat şi necalificat către ţări din Uniunea Europeană, cu o economie puternic dezvoltată. Principala ţară unde recrutăm este Germania și Polonia dar în baza noastră de oferte poți regăşi şi alte opţiuni.