Manager relatii cu clientii

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilităţi principale: Lucru cu clienții potențiali ai companiei în partea pregătirii și obținerii pachetului/setului necesar de documente pentru examinarea cererii de leasing. Analizarea cererilor de leasing, analiza economică și financiară a clienților existenți și potențiali. Pregătirea pachetului de documente necesare pentru încheierea contractului de leasing. Menținerea relațiilor/legăturii cu clienții pentru soluționarea operativă a întrebărilor apărute pe parcursul derulării contractului. Lucru cu debitorii. Înregistrarea obiectelor de leasing. Cerințe principale: Studii superioare; Cunoaşterea limbilor: Română, Rusă, atît vorbit, cît şi scris. Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj; Cunoaşterea calculatorului, în particular Microsoft Word, Excel, şi Power Point, căutarea online şi managementul datelor; Calități personale: rezistență la stres, responsabilitate, străduință, punctualitate, auto-organizare; Permis de conducere categoria B ; Experienţă în domeniu va fi considerată un avantaj. Condiții: Program de muncă: Luni-Vineri, de la 09:00 pînă la18:00 Angajare oficială. Pachet social. Salariul motivant stabilit în urma interviului. La interviu vor fi invitate persoanele, selectate în baza concursului de CV-uri. Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul cu fotografie la adresa de e-mail: info@flc.md.

regiune Moldova Chișinău mun. Centru