Operator Call - Center

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: Preluarea cererilor de creditare de la clienți (prin telefon) și executarea operațiunilor aferente; înregistrare date clienți, evaluare, etc ( conform procedurilor companiei); Analiza cererilor de creditare și luarea deciziei aferente; Efectuarea apelurilor de suport post-vânzare și de vânzare repetată spre clienți activi; Prezentarea clienților a informației despre produsele și serviciile financiare oferite de companie; Procesarea și îndeplinirea eficientă a sarcinilor primite; Cerințe; Experiență de lucru în funcție similară va fi un avantaj; Experiență în vânzări constituie un avantaj; Tehnici de comunicare și negociere / vânzare; Abilitatea de a convinge și de a intra ușor în contact cu clientul; Orientare către client (abilitatea de a asculta, înțelege ți a satisface nevoile clienților); Cunoașterea buna a limbilor română și rusă, cunoașterea limbii engleze va reprezenta un avantaj; Utilizator PC (Word, Excel). Compania oferă: Loc de muncă în companie internaționala, dezvoltare personală într-un mediu multicultural; Pachetul social (asigurare sociala, asigurare medicală, prânzuri plătite de companie); Salariu fix + sistem de bonusuri; Grafic de muncă - full time. Cei interesați pot transmite CV la adresa email: sv10@search4staff.com Telefon de contact : 060102909 În CV indicați codul postului vacant: OCC CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

regiune Moldova Chișinău mun. Ciocana