Manager în vînzări

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - Coordonează și îmbunătățește modul de lucru al Agenților de vînzări; - Urmarește realizarea targhetului de vânzări stabilit; - Colaborează cu toate departamentele pentru a asigura o relație de muncă cât mai eficientă; - Optimizează rețeua de distribuție. Cerințe: - Experiență în domeniul vânzării minim 1 an, domeniul alimentației publice- este binevenit; - Cunoașterea limbii române și ruse; - Calități personale: liber în comunicare, atent la detalii și cu abilități de analiză și evaluare; - Automobil personal. Oferim: Program de lucru : Luni-Vineri; Salariu calculat în baza indicatorilor de performanță obținuți; Dezvoltare profesională continuă; Achitarea combustibilului; Telefonie mobilă din partea companiei. Așteptăm CV-ul la adresa electronică: hr@panilino.md, cu specificarea funcției pentru care aplicați. Pentru detalii ne contactați la nr. de telefon: (+373) 68695597. S.C. Panilino S.R.L. asigură prelucrarea datelor cu caracter personal în corespundere cu prevederile Legii nr. 133 din 08.07.2011 Cu privire la protecţia datelor cu caracter personal. Prin expedierea CV-ului la adresa electronică menţionată mai sus, candidatul îşi dă consimţământul cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal.

regiune Moldova Chișinău mun. Ciocana

S.C. „Panilino” S.R.L

Suntem o echipă de profesioniști, iubitori de dulce și avem mai mult de 15 ani când producem cele mai delicioase produse de patiserie atât pentru piața Moldovei, cât și pentru consumatorii din Romania, Letonia, Germania, Cehia și Polonia.