Manager proiect 999 Master

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - managementul proiectului; - dezvoltarea online&offline și promovarea proiectului; - lucrul cu designeri și programiști în cadrul proiectului; - lucrul cu clienții și extinderea bazei de date a meșterilor. Cerințe: - studii superioare (de preferință în domeniul managementului); - fluența în limba rusă și română, cunoștințe de limbă engleză la nivelul Intermediate; - fire energică, responsabilă, capacitate de lucru în regim multitasking; - abilități bune de comunicare și capacitate de a prezenta proiectul on-line; - experiență la conducerea și dezvoltarea IT-proiectelor. Vă oferim: - program de lucru: Luni – Vineri, de la 9:00 la 18:00; - locația oficiului: Calea Orheiului 28/1 (sectorul Rișcani); - angajare oficială, pachet social complet; - oficiu modern și device-uri cu măr mușcat; - reduceri la săli de fitness și alte beneficii corporative; - ceai-cafea-covrigei nelimitat Acest post de muncă este pentru meșterii iscusiți Dacă ești unul dintre ei, expediază CV-ul tău la jobs@simpals.md cu titlul mesajului "Master 999"

regiune Moldova Chișinău mun. Râșcani

999.md

999.md

999.md este cel mai mare site de anunţuri din Republica Moldova. Mai mulți de 200 000 de vizitatori intră în fiecare zi pe site pentru a cumpăra sau vinde produsele sau serviciile necesare.