Tehnician ( lacatuș)/ Техник (разнорабочий)

2-3 ani
Experiență
Lucru în ture
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rus, Rom

Tehnician Responsabilități: Asigură funcționalitatea sistemelor de ventilare, încălzire, aprovizionare cu apă, canalizare, condiționare, cazangeriei, stației de oxigen, sistemelor de vacuum și aer medical Efectuează mentenanța și reparația în caz de necesitate a acestor sisteme Cerințe: Studii tehnice speciale Experienţă de muncă în domeniul instalatiilor sanitare, construcțiilor sau alte domenii similare prezintă avantaj Cunoașterea limbilor româna şi rusă Beneficii Oferite: Activitatea în ture Instruiri achitate pentru ridicarea nivelului de professionalism Dotări tehnice, echipament modern si asigurare cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ Alimentație din contul instituției Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. si familie.

regiune Moldova Chișinău mun. Râșcani

Medpark

Medpark

Spitalul Internaţional Medpark este primul şi cel mai mare spital multidisciplinar privat din ţară. Conceput ca un centru de excelenţă, Medpark dispune de săli de operaţie şi rezerve de spitalizare ultradotate, maternitate, laborator propriu de analize.