Montatori usi ferestre din aluminiu si PVC

2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate

Обязанности: - Монтаж окон ПВХ и алюминиевых конструкций; Требования: - Oпыт работы в монтаже ПВХ конструкций обязателен от 1 года; - Пунктуальность, качественное выполнение работы. Условия: - Иногородним предостовляем жилье. - Своевременная выплата заработной платы; - Официальное трудоустройство. ул.М.Садовяну 4/10 тел. 401-329, 069077439 _____________________________ Atribuțiile: - Montarea geamuri din PVC și aluminiu; Cerinte: - Experiență de muncă în montarea construcțiilor din aliminiu și PVC este obligatoriu min.1 an; - Punctualitate, calitatea lucrului executat. Compania oferă: - Oferim loc de trai pentru persoanele din suburbii. - Salariu stabil și achitat la timp; - Pachet social deplin. Detalii la telefon; 069077439 str.M.Sadoveanu 4/10 Mun.Chișinău

regiune Moldova Chișinău mun.

HORUS

HORUS

Companie de constructii