Recruiter (Manager Resurse Umane) la Oratorica

2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilităţi: Organizarea și coordonarea procesului de recrutare şi selecţie de personal; Coordonarea procesului de adaptare și integrare a noilor angajați; Contribuirea la formarea unui climat social – psihologic pozitiv în colectiv. Cerințe faţă de candidat: Experienţă în domeniul resurselor umane de min. 3 an; Cunoștințe în domeniul IT prezintă un avantaj; Persoană energică, motivată, perseverență, orientată spre performanţă şi rezultat; Capacitate de orientare rapidă în situaţii diverse şi de a lua decizii corecte; Inițiativă şi capacitate de a lucra independent; Capacitatea de convingere; Cunoașterea limbilor: română, rusă și engleză; Utilizator încrezut PC (Microsoft Office, Internet). Ce îți oferim în schimb: Pachetul social complet; Birou confortabil; Cafea, ceai și gustări din partea companiei; Program: Luni-Vineri, 9.00-18.00; Mediu de lucru tânăr și prietenos. Interesat? Te rugăm să trimiți CV-ul la hr@oratorica.md indicând în subiectul mesajului poziția care te interesează.

regiune Moldova Chișinău mun.

Oratorica

Oratorica

Noi suntem cei care te vor ajuta să înveți rapid și calitativ orice limbă europeană, astfel încât să obții succes în carieră, studii și să comunici ușor atunci când călătorești.