Manipulant marfuri (lucru în depozit)

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Fără studii
Regiune
Rom

Responsabilităţi: Te vei ocupa cu: Descarcărea mărfii Colectarea comenzilor Procesul de verificare a mărfii înainte de încarcare în camion Procesul de verificare a stock-ului şi a facturilor Cerinţe: Dorinţă şi capacitate de a învăţa Onestitate și responsabilitate în desfășurarea atribuțiilor Abilitate de a lucra în condiţii de stres și program prelungit Nu este obligatorie experienţa anterioară de lucru. Grafice de lucru: Luni-Vineri, 08.00-17.00, 14.00-23.00, 18.00-03.00 Oferim: Salariu competitiv plus bonus de performanţă Prânzul la sediul companiei, beneficiezi de subsidii la mâncare Posibilitatea de a achiziționa produse de la companie cu reducere Lucru într-o echipă tânără şi prietenoasă Oportunitate de dezvoltare profesională şi de creştere în carieră Condiții de muncă înalte, standarde europene (sală și teren de sport, zonă de odihnă), plus alte beneficii. Dacă sunteți interesat ne puteți contacta pe adresa de e-mail: hr@orbico.md, la numărul de telefon 068898802 sau direct la sediul companiei pe adresa str. Varnița 20, Chișinău, Republica Moldova. Program: Luni-Vineri, între orele 8.00-17.00

regiune Moldova Chișinău mun.

Orbico

Orbico

Orbico este distribuitorul a unui număr mare de branduri de calitate cunoscute la nivel global ce fac parte din categoria produselor de îngrijire a frumuseţii a produselor alimentare şi non-alimentare, aparate tehnice şi electrice pentru produse farmaceutice, s.a