Instalator sisteme de aer condiționat,sisteme de incalzire (lucrari in Moldova si Romania)

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - Montarea, calcularea sistemelor de aer condiționat, a sistemelor de încălzire; - Organizarea lucrărilor, stabilirea materialelor necesare pentru efectuarea lucrărilor; - Lucru cu documentația tehnică; - Stabilirea și dezvoltarea unei relații profesionale cu clienții companiei. Cerințe: - Responsabilitate, flexibilitate, atenţie la detaliu; - Orientarea spre rezultat, disponibilitate spre invatare, abilitati analitice - Dorința de a lucra într-un colectiv profesionist; - Calificare in domeniu si experienta minim 1 an; - Pasaport român (prezintă un avantaj) Oferim: - Salariu motivant; - Pachet social complet; - Lucru într-o echipă profesionistă. Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: info@postmodern.md indicînd poziţia la care aplică sau să sune la nr. de tel. , (022) 840-888.

regiune Moldova Chișinău mun.