Operator producție

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Fără studii
Învățământul
Bălți mun.
Regiune
Rom

RESPONSABILITATI: - Taierea firelor si cablurilor - Cablarea si completarea firelor taiate - Gruparea si asamblarea cablurilor taiate - Munca de expediere (ambalare, depozitare) - Inspectia vizuala si corectarea oricaror defecte - Verificarea setarilor instrumentelor si a masinilor - Lucru conform strategiei si politicilor companiei - Indeplinirea volumului de lucru si a rapoartelor in conformitate cu planul individual de munca PROFILUL CANDIDATULUI: - Flexibil - Responsabil - Spirit de echipa - Motivat - Capabil de a se integra intr-o echipa dinamica COMPANIA OFERA: - Conditii de lucru la standarde europene - Salariu motivant in conformitate cu cerintele pozitiei - Oportunitati attractive de formare, crestere profesionala - Pauza platita - Transport asigurat in raza orasului Balti si in afara acestuia

regiune Moldova Bălți mun.