Responsabil calitatea curățeniei

Fără experiență
Experiență
Lucru în ture
Orarul de lucru
Medii incomplete
Regiune
Rus, Rom

Responsabilităţi: Monitorizarea lucrului efectuat de către angajații departamentului Controlul calității lucrărilor de curățenie Instruirea angajaților noi Urmărirea stocului de produse necesare pentru curățenie Elaborarea rapoartelor Cerințe: Persoană energică, harnică, cu spirit de observație dezvoltat Experienţă în funcție similară prezintă avantaj Abilități excelente de comunicare Vorbirea fluentă a limbilor română şi rusă Abilităţi de lucru la calculator (Microsoft Office) Politețe și amabilitate, atitudine pozitivă – trebuie să vă reprezinte Noi îți oferim: Posibilitate de a construi o cariera pe termen lung intr-o companie cu capital străin, care lucrează la standarde internaționale Șansa de a oferi, alături de noi, servicii medicale la standarde internaționale Dotări tehnice, echipament modern si asigurare cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ Alimentație din contul instituției Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. si familie Mulţumim tuturor persoanelor interesate, doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu.

regiune Moldova Chișinău mun. Râșcani

Medpark

Medpark

Spitalul Internaţional Medpark este primul şi cel mai mare spital multidisciplinar privat din ţară. Conceput ca un centru de excelenţă, Medpark dispune de săli de operaţie şi rezerve de spitalizare ultradotate, maternitate, laborator propriu de analize.