Companie de transport și logistică angajează persoane responsabile in calitate de Dispeceri.

1 000 $
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilitatile postului: - supravegherea in permanenta a camioanelor din gestiune; - transmiterea detaliilor catre conducatorii auto (loc incarcare/descarcare, tipul marfii) și mentinerea legaturii cu acestia - stabilirea si comunicarea traseelor optime de deplasare si monitorizarea curselor; - planificarea, oragnizarea si coordonarea activitatilor de transport zilnice; Cerinte: - cunoașterea limbilor engleză, rusa, română; - abilități de comunicare, planificare si organizare a activitaților; - spirit analitic, seriozitate, punctualitate; - experiență în domeniu de preferinta; - cunoasterea gestionarii calculatorului,programelor; - capacități de negociere și operațiuni logistice; - responsabilitate și punctualitate Compania oferă: - posibilitatea de a lucra în SUA de pe teritoriul R.M. - salariu atractiv,motivant peste 1000 USD; - angajare legală cu toate taxele sociale incluse si salariu deplin; - posibilitatea de a lucra într-un colectiv tînăr și prietenos; - posibilitatea de dezvoltare și de creștere în carieră; - locul de muncă într-un birou modern cu toate facilitățile, - transportul la domiciliu este asigurat din contul companiei; Orar de lucru de la 15:00 pînă la 01:00.Puteți transmite CV-ul la adresa --dmw.consulting.trans@gmail.com sau la oferta de muncă de pe site-ul joblist.md

regiune Moldova Chișinău mun. Ciocana