Inginer instalări sistemelor de aer condiționat

Fără experiență
Experiență
Grafic liber
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - Montarea, calcularea sistemelor de aer condiționat; - Organizarea lucrărilor, stabilirea materialelor necesare pentru efectuarea lucrărilor; - Lucru cu documentația tehnică; - Stabilirea și dezvoltarea unei relații profesionale cu clienții companiei. Cerințe: - Responsabilitate, flexibilitate, atenţie la detaliu; - Orientarea spre rezultat, disponibilitate spre invatare, abilitati analitice - dorința de a lucra într-un colectiv profesionist; - studii tehnice sau calificare in domeniu; Oferim: - Salariu motivant; - Pachet social complet; - Lucru într-o echipă profesionistă. Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: info@postmodern.md indicînd poziţia la care aplică sau să sune la nr. de tel. 078888752, (022) 840-888.

regiune Moldova Chișinău mun. Centru