Agent vânzari (Calarasi, Straseni, Nisporeni)

10 000 MDL
Зарплата, от
2-3 года
Стаж работы
Полный день
График работы
Среднее специальное
Образование
Калараш
Регион
Рус, Рум
языки

Responsabilități: - Recepționarea comenzilor - Menținerea relațiilor cu clienții - Asigurarea disponibilității și plasării optime a produselor pe raft - Controlul asupra respectării conceptului de afișare a mărfurilor - Încasarea şi urmărirea datoriilor clienţilor Cerințe: -Studii medii/superioare. -Experiență de muncă în domeniu cel puțin un an -Cunoașterea și vorbirea a limbilor române și ruse -Permis de conducere cat B -Abilități de comunicare -Proactivitate -Insistență, perseverență -Încredere în sine -Automobil personal OBLIGATORIU Oferim: - Salariu decent și motivant - Pachet social - Compensarea convorbirilor telefonice - Posibilitatea de a avansa în carieră -Compensarea amortizarii si a combustibilului Expediați CV dvs. la adresa de e-mail hr@aquatrade.md cu indicarea postului în tema scrisorii. Detalii la 068333703

pегион Молдова Калараш

AquaTrade

AquaTrade

Casa Comercială «AquaTrade» cel mai mare distribuitor de ape minerale și băuturi răcoritoare din Republica Moldova