Risk Manager

4 500 MDL
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Superioare

Responsabilități: Analiza cererilor de împrumut si a riscului creditar; Planificarea şi raportarea activităţii; Comunicarea cu clientii; Intocmirea rapoartelor necesare. Cerințe față de candidați: Dorinta de a progresa; Abilitati manageriale; Cunoasterea la un nivel avansat a limbilor romana si rusa; Utilizator experimentat PC: WORD, Excel, Internet; Gindire analitica si abilitati de planificare; Abilitati de comunicare si invatare rapida; Responsabilitate, punctualitate si atentie la detalii. Сondiții: Program de lucru: 09.00 – 17.00/ Luni-Vineri Pachet social deplin (asigurare sociala, asigurare medicală, achitarea impozitelor din partea Companiei); Beneficiați de instruire din partea Companiei; Colectiv tînar, dinamic; Salariul va fi stabilit in urma interviului, bonusuri în funcție de rezultate.

regiune Moldova Chișinău mun.