Risk manager

2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii incomplete
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: Analiza cererilor de împrumut si a riscului creditar; Planificarea şi raportarea activităţii; Comunicarea cu clientii; Minimalizarea riscurilor pentru companie; Luarea deciziei privind acordarea sau neacordarea creditului; Gestionarea si instruirea echipei din subordine; Intocmirea rapoartelor necesare. Cerințe față de candidați: Dorinta de a invata lucruri si domenii noi; Experiență de lucru in domeniul creditarii; Abilitati manageriale si experienta de a conduce echipa; Studii superioare (economice sau contabile); Cunoasterea la un nivel avansat a limbilor romana si rusa; Utilizator experimentat PC: WORD, Excel, Internet; Gindire analitica si abilitati de planificare; Abilitati de comunicare si invatare rapida; Responsabilitate, punctualitate si atentie la detalii. Сondiții: Program de lucru: 09.00 – 18.00 Pachet social deplin (asigurare sociala, asigurare medicală, achitarea impozitelor din partea Companiei); Beneficiați de instruire din partea Companiei; Colectiv tînar, dinamic; Salariul va fi stabilit in urma interviului, bonusuri în funcție de rezultate.

regiune Moldova Chișinău mun. Buiucani