Agent de vinzari (salariu mare)

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare

Responsabilități principale: - îndeplinirea planului de vînzări; - planificarea comenzilor; - menținerea relațiilor cu clienții, informarea lor cu privire la produsele și serviciile oferite de companie, promovarea produselor și servicii ale companiei; - extinderea bazei de date cu clienți; - căutare noilor clienți; - întocmirea dărilor de seamă necesare. Cerințe: - studii superioare; - experiență este un avantaj; - bune abilități de comunicare; - fluență în limbile română și rusă; - activ si energic. Condiții de muncă:; - angajare oficială cu toate facilitatile; - salariul calculat în baza indicatorilor de performanță obținuți; - telefon mobil; - automobil; - posibilitate de dezvoltare profesională. Pentru a vă rezerva un loc de muncă bine platit si cu condiții decente vă așteptăm la noi!!! Pentru intreabări adaugatoare ne puteți contacta la numarul de telefoane 069175073

regiune Moldova Chișinău mun. Poșta Veche